תחומי הטיפול

הסיבות להגעה לטיפול רבות ומגוונות ושונות מאדם לאדם. התמודדות עם לחץ נפשי בעקבות אובדן או טראומה מובילים לתחילת טיפול. עומס בלימודים או עבודה ואפילו הריון ולידה מהווים גם הם סיבה לקבלת עזרה. אני מתמחה בטיפול במגוון שיטות ומסייעת שנים רבות למטופלים צעירים מבוגרים, גברים, נשים ונוער אותם אני פוגשת בנקודות משמעותיות במהלך החיים.
 ליווי במצבי לחץ ומשברים
במהלך החיים כל אחד ואחת מגיע למצבים קשים, מצבים בהם קיים עומס נפשי, לחץ גדול, ותחושה של שבר. תחושות אלה יכולות  לנבוע ממתח בתוך המשפחה, תקופה קשה בעבודה, אובדן של אדם קרוב, לימודים וכל שינוי משמעותי בחיים.
טיפול במצבים אלו מסייע לארגן את המחשבות בראש, להבין את מקור הלחץ ומהן הדרכים להתמודדות.
טיפול בהפרעות אכילה
ישנם מספר סוגים של הפרעות אכילה. ההפרעות הנפוצות נקראות אנורקסיה ובולמיה. היות והפרעות אכילה אינן מחלה גופנית בלבד, אלא גם רגשית ונפשית, הטיפול הינו נפשי אשר משלב מספר שיטות . מומחיות ונסיון מהווים מרכיבים הכרחיים בהצלחת הטיפול בהפרעות האכילה. ניתן להצליח לחזור לשיגרת חיים תקינה גם במקרים של הפרעות קשות. 
טראומה ופגיעות מיניות
פגיעה מינית משפיעה על שיגרת החיים. פגיעה מינית משבשת את תפיסת המציאות, יוצרת לעיתים דיכאון או דפוסים מיניים חריגים, ומקשה מאד על תפקוד תקין בחיי היום יום. אין פגיעה מינית קלה או קשה. נסיוני הרב בתחום הטיפול בפגיעות מיניות, מלמד כי לאחר טיפול בנפגעות או נפגעי  תקיפה מינית, ניתן להמשיך בשיגרת החיים בצורה טובה וקלה יותר. 
התפתחות אישית וצמיחה
לעיתים החיים מביאים איתם קשיים. החלטות ובחירות שעלינו לעשות, התמודדות עם לחץ גדול בעבודה או בלימודים, גירושים, מוות של קרוב וכל שינוי קיצוני במהלך החיים עלול לגרום לדכאון, לחרדה ולקושי בשיגרת החיים. באמצעות הטיפול, אני מלווה ומסייעת להתמודד עם הקשיים, להבין אותם  ואת הדרכים להתמודדות איתם.

ליאת פרי לרר- פסיכותראפיסטית. טיפול במצבי לחץ ומשברים, פגיעה מינית, הפרעות אכילה וסיוע בהתפתחות וצמיחה אישית